Přespali jsem s pohádkami H. Ch. Andersena ve škole

Každoročně se na Jiráskovce pořádá Noc s Andersenem. Žáci a žákyně nocují ve své nejmilejší škole za doprovodu pohádek ze všech koutů světa.
Pro nás to bylo první nocování, že jsme měli strach, možná i měli, ale dali jsme to a moc jsme si to užili.
Program, který se skládal z pohádek H. Ch. A. a jeho životopisu, byl doplněn o skvělou večeři - pizzu a  o oblíbený sportík bowling.
Dnes už víme, že pohádky patří k tomu nejlepšímu, co dětství nabízí a rádi se k tomu budeme vracet.
Poznali jsme tvorbu H. Ch. A. - Ošklivé káčátko, Císařovy nové šaty, Cínového vojáčka, O křesadle, Princeznu na hrášku a to nás v příštích letech budou ještě čekat pecky jako Sněhová královna, Malé mořská víla, Pasáček vepřů....
Sice se zpožděním, ale dali jsme si navzájem čas s pohádkou, to se cení. Tak zase příště.
Vaši učitelé Jindra a Marcelka, asistentka Jaruška, vychovatelky Jíťa a Janička

20240606 18542620240606 185446img 20240606 231505109