Malí atleti byli první mezi 24 týmy

5. 10. 2023 se uskutečníla tradiční atletická akce, kterou uspořádala Atletika Benešov ve spolupráci se základními školami v Benešově.

Naše škola postavila 2 týmy, první tým zvítězil, druhý tým obsadil fantastické 6. místo.

Děkujeme za skvělou reprezentaci školy všem žákům atletům a jejich učitelskému trenérskému tandemu Marcela Blažková, Jana Cudlínová.

Celkové výsledky najdete zde

Atletická všestrannost 2. stupně - 4. 10. 2023 Vlašim

V kategorii 6. - 7. tříd - byla ze všech atletek nejlepší Bára Vynšová, v kategorii 8. - 9. tříd byla celkově třetí Deniska Mullerová - tým dívek obsadil 7. místo, tým chlapců dosáhl na 13. místo z celkově 16 družstev.

Kompletní výsledky z atletických všestranností z Vlašimi a Benešova lze najít na webových stránkách Okresní rady Asociace školních sportovních klubů Benešov.